top of page

Čo o nás napísali – Návštevníci festivalu

Rád by som Vám poďakoval za prácu, ktorú ste počas 10 rokov festivalu vykonal. Vynaložil ste mnoho síl počas tých rokov len zato, aby ste ľuďom pripravili čosi nezvyčajné, netuctové a úžasné. Právom vám patrí veľká vďaka. Málokto si vie predstaviť, čo všetko to

obnáša. Bolo by úžasné, keby bolo možné naplno sa venovať, len takejto činnosti, nemusieť riešiť tisíce drobností a neustále zháňať  peniaze. Je to veľmi záslužná činnosť a tak vám srdečne ďakujem za všetkých, ktorí tam mohli byť a vidieť krásne podujatie.

 

Martin Dvořák (návštevník festivalu)

Najprv by som Ti rad vyjadril vďaku za usporiadanie Sitno Blues a aj za možnosť zúčastniť sa ako predajca. Som rád, že Ti trvá entuziazmus, s ktorým si sa do akcie dal už pred rokmi a tak festival nestráca na svojom čare aj po rokoch. Je totiž veľa akcií, ktoré sa po čase akosi vyčerpajú a bežia len zo zotrvačnosti. Určite však Sitno Blues k takémuto typu nepatri.

Držím palce pri nasledovnom ročníku a zdravím Teba, aj manželku a celý tím.

 

Igor Serváček (návštevník a predajca na festivalu)

Jedna z najlepších akcií na ktorých som kedy bol počnúc prostredím, atmosférou až po výber kapiel. Jedinečný event, ktorý musíte zažiť aspoň raz v živote inak prídete o skvelý zážitok! Ak sa to skĺbi ešte aj s pekným počasím, tak je priam hriech nechať si ju ujsť pomedzi prsty ak ste z okolia a máte možnosť prísť. Minúsom je ale odľahlé miesto a nedoriešená doprava inak by tento event prilákal nepochybne ešte väčšie množstvo návštevníkov.

 

Filip Urban (návštevníci festivalu)

Úžasný festival, potešenie nielen pre uši hudobníka. Veľmi pekne ďakujeme usporiadateľovi Peťovi Spodniakovi a všetkým ďalším spolupracujúcim za nádherný zážitok a prajeme veľ úspechov a nápadov do budúceho ročníka, nech túto nádhernú akciu objaví a vychutná si ju čo najviac ľudí.

 

Miroslav Duriš (návštevníci festivalu)

Very nice place, very nice people. Excellent events as well.

 

Adrian Tudor (návštevníci festivalu)

Dobrý deň!

Pán Spodniak nie Vy, ale my sa máme poďakovať za účasť na remeselnom jarmoku pri podujatí Sitno Blues. Cítili sme sa veľmi dobre, už piatok sme tam išli na koncert, ktorý bol úžasný. Stihli sme ešte Lin Lyles a Jimi Barbianiho. Lepších by ste nemohli ani nájsť! V sobotu na jarmoku sme sa spoznali s ostatnými remeselníkmi, vymenili sme si skúsenosti, celé bolo také rodinné. A tiež veľmi pekne ďakujeme za ten suvenír. Ostali sme ešte v sobotu na koncerty, aj tie boli výborné! Takže na 100 percent sme boli spokojní!!! Keď mi zdravie umožní, rada prídem aj budúci rok.

 

Kubicseková Irena (návštevníci festivalu)

Važený pán Spodniak,

za moju  n.o. sa Ti chcem s úctou, pokorou a  hrdosťou POĎAKOVAŤ za to, že mohli byť účastníkmi Sitno Blues 2017. Pre nás to je vždy akoby srdcovka. V tomto období máme s manželom výročie svadby, takže mať tieto kapely zadarmo, počas toho ako si predávam vlastnú výrobu je "čerešnička na torte". Manžel Stano bol 20 rokov súčasťou folklóru -to zanechá stopu na človeku... Veľmi prijemné, pohodové, krásna hudba, ľudia, prosto Ďakujeme. Nehovoriac o tom, že sme v najkrajšom kraji široko ďaleko. Voda prírodná - bio čistá, krásna panenská príroda, báječní ľudia a v stánkoch kamaráti, remeselníci... Takže ako Vás organizátorov vidíme my, ako ľudí so cťou, pokorou, láskou, ale s hlavou hore. Opäť ste to bravúrne zvládli a s prianím, nech mate vždy silu trápiť sa s organizáciou, financiami a nami, sa tešíme na ďalšie krásne Sitno blues 2018!

 

Tatiana Vorosova (návštevníci festivalu)

Veľmi rád by som Vám osobne poďakoval za pekné podujatie. Čokoľvek zorganizovať vyžaduje mnoho práce a úsilia, ktoré ako
to už zvykne bývať nie je vidieť.  Prajem Vám , veľa síl a pevné nervy pri vašej práci.  Nech vás,  aj celý team, neodraďujú niektoré
takzvané slovenské zvyklosti . Odvádzate dobrú a záslužnú prácu. Veľa šťastia a úspechov.

 

Zo srdečným pozdravom Martin Dvořák, Nitra (návštevníci festivalu)

Dobrý deň, chcela by som sa Vám poďakovať za skvelý festival. S manželom máme už cez 40 rokov, ale ste jediný festival, ktorý pravidelne navštevujeme a po celý rok sa naň veľmi tešíme. Je to pre skvelú organizáciu a vynikajúci výber hudby. Tento rok ste nás potešili aj tým, že festival trval dva dni a napriek nepriazni počasia vystúpili všetci interpreti. Už teraz sa tešíme na budúci ročník a veríme, že budete mať pri výbere interpretov takú šťastnú ruku, ako tento rok. Ešte raz veľká vďaka.

 

Ľuboš a Katka (návštevníci festivalu)

Dobrý deň, Chcel by som Vám týmto poďakovať za  Váš festival a vysloviť veľkú pochvalu za perfektnú organizáciu, prístup z Vašej strany a výborný program. Dúfam že Sitno Blues bude rok čo rok napredovať pretože takéto príjemné festivaly ma bavia a vždy som rád súčasťou niečoho podobného. Ak bude príležitosť zúčastniť sa aj budúci rok, rád prídem a dovtedy už aj Goriffee bude o kus napred. Prajem Vám všetko dobré a ešte raz ďakujeme.

 

Matej Hambalko (návštevník festivalu)

Veľká Pokora a Úcta patrí Vám!  nesklonili ste hlavu,  ale proti vetru  a dažďu ste Sitno Blues doviedli až do dohratia posledného účinkujúceho.  My sme boli šťastní,  pretože v tomto čase máme s manželom výročie svadby a inde ako na Sitne a s Vami si to už ani nevieme predstaviť.  Manžel je bývalý folklorista - už roky netancuje ale vidieť ho  baviť  sa na  J.Ambrózovi, na ktorého piesne tancoval v Jahodnej  alebo tento rok na  Bandu Americano ... je to radosť,  v tom prípade nám ani počasie nevadilo.  Išlo o ten vnútorný  pocit.  Aj vďaka Vám sme mali  krásny víkend. Ďakujeme.

 

Manželia Táňa a Stano Vörösovi (návštevník festivalu)

___________________________________________________________________________________________________________

bottom of page